Меню

Новини та події

Бандеромобіль для ЗСУ

Якби важко не було – з кожним днем ми стаємо ближче до перемоги. Нашої перемоги!
Україна та Українці хочуть жити на своїй прекрасній землі! Творити, насолоджуватись, відчувати, вчитись та розвивати свою неньку!
Саме зараз той час. Час для змін та перемог, час для допомоги країні, час для власних відкриттів та зрушень, час для підтримки бізнесу та функціонування економіки країни! Зараз час, коли необхідно укріпити усім можливим армію рідної країни та докласти максимально зусиль для допомоги переселенцям та людям, які потребують цього.

Агенція GOODWILL з першого дня війни бере активну участь у підтримці та оснащенні нашої армії! Так ми організували закупівлю та перевезення транспорту на передову для наших бійців! А саме Nissan X-Trail, з 2,2 літровим дизельним двигуном був переданий на потреби одній мінометній батареї для виконання бойового завдання по відсічі збройної російської агресії!

Дякуємо: Sebastian Schouten, Ildar Akhmetov, Natalia Zarytska, Василь Животовский та Кароліна Рудь, Василь Заржицький, Богдан Матвійчук, Marko and Olena Vatamaniuk, Tetiana Urazgildiieva та Ildar Urazghildiiev.
Ваша допомога неоціненна!!!
Щоденно пришвидшуємо перемогу!

Україно, рідненька, ти зможеш!
Слава Україні!
Героям Слава!

Інші події