Меню

Новини та події

День Кар’єри ЄС у Житомирі

15 травня 2020 р. на базі Поліського національного університету відбувся “День Кар’єри ЄС 2020”. Захід розрахований на студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян.
Перший блок заходу був представлений панельною дискусією: “Вплив європейської інтеграції
на формування системи професійного розвитку в умовах сучасних викликів”. Модератор: Тетяна Зінчук, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Поліського національного університету, м. Житомир, доктор економічних наук, професор.
Спікери:
1. Вікторія Давидова, радниця Відділу з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні,
м. Київ
2. Денис Черніков, експерт з питань євроінтеграції, менеджер проєкту “Інформаційна підтримка мереж
ЄС в Україні”, м. Київ
3. Михайло Шепетько, генеральний директор ІП “Євроголд індестріз ЛТД”, м. Житомир
4. Василь Шуколович, провідний фахівець із стандартизації, сертифікації та якості ТОВ “Органік
стандарт”, м. Житомир, кандидат економічних наук, доцент
5. Володимир Трокоз, комерційний директор ПАТ “Житомирський маслозавод” (“Рудь”), м. Житомир, кандидат економічних наук
Другий блок заходу складався з 4-ох тренінгів. Запрошені тренери та тематика тренінгів:
Тренінг 1. “Людські ресурси як драйвер економічного розвитку об’єднаних територіальних громад в умовах євроінтеграції” Тренер: Ілляс Ахметов, директор Агенції GOODWILL, м. Житомир, кандидат економічних наук
Тренінг 2. «Міжнародні програми та проєкти фінансової підтримки малого та середнього бізнесу» Тренер: Лариса Левківська, заступник директора Агенції GOODWILL, кандидат економічних наук, доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Поліського національного університету, м. Житомир.
Тренінг 3. «Ефективний нетворкинг або як набувати, розширювати та закріплювати корисні зв’язки» Тренер: Ілля Шелеменцев, бізнес-тренер, засновник ГО “NetWork”, м. Дніпро, кандидат економічних наук.
Тренінг 4. «Перспективи зайнятості в агробізнесі в умовах нового інституційного середовища обігу сільськогосподарських земель» Тренер: Віталій Данкевич, професор кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Поліського національного університету, м. Житомир, доктор економічних наук, доцент.
Під час заходу гості дізнаkися про: світові та українські тенденції на ринку праці; про вплив європейської інтеграції на очікування роботодавців і те, як український бізнес розвиває ці напрями і які вимоги висуває для молодих фахівців; учасники дізнаються про пріоритети політики Європейського Союзу (EU GreenDeal, Industry 4.0 тощо) та тренди, які вони створюють; учасники мереж ЄС поділяться успішними історіями про те, як використовують широкі можливості, отримуючи освіту в Європі та розвиваючи бізнес за підтримки ЄС.

Інші події