Меню

Новини та події

Дизельний генератор для Денишівської спеціальної школи

Ці 35 днів війни змінили кожного з нас. Нині реалізовувати всі свої плани та ідеї не завжди вдається, але кожен має докладати максимум зусиль задля наближення нашої перемоги. І немає різниці де ти, – на передовій, волонтериш чи на роботі – підтримуєш економіку своєї країни.

Агенція GOODWILL щоденно працює на користь країни, нам вдалося організувати закупівлю та доставити в Житомир дизельний генератор EMV VG 95 373 на 12 kWt, виробництво Robert Bosch GMBH Stuttgart, Germany, на 12 кВт. Генератор призначений для Денишівської спеціальної школи Житомирської облради.

Велика вдячність компанії «Heidekulturen Jacke», і особисто Herr Ernst Jacke, власнику компанії. Ваша допомога неоціненна!
Також ми вдячні Юліану Смульському, Олександру Василевському, Олексію Василевському, Віктору Василевському, Богдану Матвійчуку, Василю Карпюку та дієцезіальному благодійному фонду “Карітас – СПЕС” Київської-Житомирської дієцезії Римо-Католицької церкви в Україні за підтримку та допомогу в даній справі. Дякуємо Поліському національному університету за доставку генератора по території України.

Ми усі працюємо для допомоги тим, хто цього потребує , а також задля благополуччя та розвитку нашої країни.
Тим самим пришвидшуємо перемогу над загарбником!

Українці найсильніша та найсміливіша нація, ми демонструвало це не одноразово і так буде завжди!
Слава Україні!

Інші події