Меню

Новини та події

Офіційний прийом у посольстві Королівства Норвегія присвячений Дню незалежності України

25.08.2021 відбувся офіційний прийом у посольстві Королівства Норвегія присвячений Дню незалежності України та візиту заступника міністра закордонних справ Норвегії Audun Halvorsen.

Під час прийому підводились підсумки співпраці між Україною та Норвегією за 2020-2021 рр. у сферах торговельного та інвестиційного співробітництва, відмічалось зростання обсягів торгівлі між Україною та Норвегією на 5,1%, не дивлячись на пандемію.

Співпраця Агенції GOODWILL з норвезькими компаніями сприяє зміцненню відносин між Україною та Норвегією. Наразі спостерігається зростаючий попит на вітчизняних фахівців серед норвезьких компаній різних сфер діяльності (сільське господарство; виробництво, ремонт та установка машин й обладнання, будівництво кораблів та нафтових платформ тощо), тому у нас попереду ще багато-багато роботи. В цей надзвичайно непростий час ми щиро вдячні за підтримку NUCC та Посольству Норвегії в Україні.

Дякуємо пану Ерік Сведал, Надзвичайному і Повноважному Послу Норвегії в Україні, та пану Audun Halvorsen, заступнику міністра закордонних справ Норвегії, за гостинний прийом та конструктивну розмову.

Окрему подяку за підтримку висловлюємо Норвезько-Українській торговій палаті в особах Kjartan Tveitnes, Dmitry Primak та Anatolii Kyryliuk.

Інші події