Меню

Новини та події

Сталий розвиток аграрного сектору та сільських територій в умовах кризи та війни?

У рамках імплементації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом Україна взяла курс на трансформацію до сталого розвитку аграрної економіки та сільських громад і вже зробила важливі кроки в цьому напрямі через численні реформи (зокрема, земельну та адміністративну). Однак війна та криза загострює економічні, соціальни та екологічні проблеми та значно ускладнює досягнення цілей сталого розвитку аграрного сектору та сільської місцевості.
З якими викликами стикаються сільськогосподарські виробники, політики та громади зміни у контексті сталого розвитку тощо? Що можуть зробити політики та суспільство, щоб подолати ці виклики та підтримати національний курс сталого розвитку? Як громади та агробізнес адоптуються до зміни рамкових умов? Наскільки важливий сталий розвиток для відбудови України?
Ці та інші питання щодо економічних, соціальних та екологічних аспектів сталого розвитку українського аграрного сектору та сільської місцевості обговорюватимуться з представниками політики, суспільства, агробізнесу та науки.
Організатори заходу:
Лейбніц Інститут аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою ім. Лейбніца (м. Галле, Німеччина); Поліський національний університет (м. Житомир, Україна); Громадська організація „Агенція GOODWILL” (м. Житомир, Україна); Німецько-український агрополітичний діалог APD Україна (м. Київ, Україна)

  

Інші події