Меню

Новини та події

Сучасні підходи до організації аграрного дорадництва, актуальні проблеми в Україні

14-18 грудня 2020 р. фахівці Агенції GOODWILL взяли участь у навчальному курсі «Сучасні підходи до організації аграрного дорадництва, актуальні проблеми в Україні»‍, який проводився в рамках проєкту «Німецько-український агрополітичний діалог» (АПД) при Національній асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України «Дорада».

     Відкривали захід Фолькер Зассе – керівник проєкту «Німецько-український агрополітичний діалог» та Роман Корінець – почесний Президент Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.

     Близько 100 учасників з усієї України, переважно спеціалісти-дорадники, протягом тижня мали можливість отримати інформацію як від українських фахівців у сфері сільськогосподарських дорадчих послуг, так і від експертів з Німеччини та Латвії, зокрема з Латвійського центру сільських консультацій та освіти.

     Учасники заходу були одностайні у тому, що необхідно змістити акценти у документах, які регулюють розвиток сільських територій,  на стимулювання економічної активності сільського населення, розвитку дорадчих служб.

Інші події