Меню

Новини та події

«ТАЛАНТИ ПЕРШОКУРСНИКА-2022» У ПОЛІСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Молоді, красиві, розумні, впевнені у собі, завзяті, наполегливі, патріотичні, а ще творчі – це все про студентів Поліського національного університету, а особливо першокурсників.

Переконатися в цьому могли усі, хто 29 вересня завітали на  гала-концерт конкурсу  «Таланти першокурсника». Це традиційний захід, який проводять уже багато років поспіль. Його мета – дати можливість студентам проявити себе, познайомити інших зі своїми вміннями, розкрити творчий потенціал. Багато з тих,  хто долучається до  дебютного концерту, згодом стають «зірками»  сцени Поліського національного університету, беруть участь у вокальних та хореографічних конкурсах і фестивалях, успішно представляють ЗВО, місто та регіон.

Усі виступи проходили у кількох основних категоріях  – вокальне мистецтво, вокально-інструментальне мистецтво, хореографія, театральне мистецтво, поезія та авторська поезія. У кожній з цих номінацій журі, до складу якого увійшли керівник гуртка «Естрадний спів» Михайло  Машковський, керівник «Ансамблю музичних інструментів» Ірина Шнайдер, керівник оркестру духових інструментів Анатолій   Котвіцький, директор Агенції GOODWILL Ілляс Ахметов, визначало переможців та володарів Гран-прі.

Свято проходило за сприяння профкому студентів  та спонсорської підтримки Агенції GOODWILL, яка є не лише офіційним партнером  Поліського національного університету, а й стейкхолдером по багатьох освітніх програмах і партнером у реалізації спільних проєктів.  Загалом «Goodwill» займається реалізацією міжнародних програм професійного зростання для студентів в умовах сучасних технологій у сферах агробізнесу, лісового господарства, ландшафтних робіт, переробної промисловості, туризму  у багатьох  країнах світу.

«Сьогодні у цьому залі аншлаг і всі прийшли підтримати кожного з вас – декани, викладачі, наставники, одногрупники і друзі з інших факультетів. У першу чергу, це свято мистецтва, яке для нас створюють ті, хто вправно володіють поетичним словом, певним музичним інструментом чи своїм тілом, мають акторські чи вокальні здібності. Ви відкрили цей талант в собі,  розвинули  його  і тепер наважилися представити на широкий загал, – звернувся ректор Поліського національного університету Олег Скидан. – Щиро пишаюся вами і дякую за те, що обрали наш заклад вищої освіти, що зробили перший, але такий важливий крок до професійної реалізації. Ми намагаємося забезпечити усі умови для всебічного розвитку наших студентів, в чому ви зможете переконатися за час навчання. Нещодавно відбулася «Посвята першокурсників», під час якої ми урочисто приймали вас у родину Поліського національного університету, а  вже сьогодні ваше перше офіційне представлення у  такому статусі. Бажаю вдало виступити, відчути зі сцени сповна ту атмосферу і підтримку, яку ми будемо вам забезпечувати. Гарних емоцій та вражень усім. Це ваше свято і ваш день, тож будьте на висоті».

Учасниками конкурсу «Таланти першокурсника» стали представники першого курсу з усіх факультетів університету –  Вікторія Левицька, Катерина Лонська, Оксана Павлюк з агрономічного факультету, Микола Шокал, Олександра Грицінюк та Анна Якімчук, Максим Куровський з факультету лісового господарства та екології, Руслан Хрущ, Хікметова Олександра та Лукащук Дар’я, Дарина Лукащук  з факультету ветеринарної медицини, Лука Харшіладзе, Вікторія Петренко та Вікторія  Ланько з  факультету інформаційних технологій, обліку та фінансів,  Павло Матвійчук, Дар’я Голованова з  факультету економіки та менеджменту, Богдана Солтанова,  Анастасія Рябой з   технологічного факультету, Єлизавета Зайцева, Ірина Волинчук та Андрій Тимошенко з факультету права, публічного управління та національної безпеки, Валентина Тимощук з факультету інженерії та енергетики.

Вони виконували сучасні й народні пісні українською мовою, грали на інструментах, декламували власні поезії та вірші українських поетів, презентували театральні композиції, танцювальні номери та навіть  знайомили з мистецтвом кіокушинкай карате.

Церемонію нагородження спільно провели ректор Олег Скидан та директор Агенції  GOODWILL Ілляс Ахметов, наголосивши що усі учасники концерту продемонстрували високий рівень підготовки.

«Мені приємно було провести цей час у компанії таких чудових і талановитих людей. Ви – справжній цвіт нації, який плекає і примножує наші українські традицій, шанує українське слово і пісню. В такий складний для країни час, коли протягом 8 років триває боротьба за нашу незалежність, цілісність територій, право говорити українською, читати українські книжки, вчити і знати історію свого народу, його культуру, важливо, що молодь усвідомлює це і популяризує наше, українське, – відзначив  Олег Скидан. – Бажаю подальших успіхів у творчій сфері, безтурботних та мирних студентських років. Знайте, що у Поліському національному університеті  завжди є кому підтримати ваші починання, тут вас почують і допоможуть. Мріємо та діємо!».

Інші події