Меню

Новини та події

Земельна реформа в Україні: перспективи та виклики для сталого розвитку аграрного сектору та сільських територій

Незважаючи на війну в Україні та поточні виклики в агровиробництві, логістиці, маркетингу тощо, тема реформування ринку землі залишається надзвичайно актуальною.
Лібералізація ринку землі вважається важливою складовою ефективного, стабільного та сталого розвитку аграрного сектору та сільських територій в Україні. Менше з тим, реформа ринку землі є предметом інтенсивних політичних та суспільних дебатів, які базуються не тільки на перевагах, aле й на невизначеності та можливих негативних наслідках, пов’язаних з реформою.
В зв’язку з цим метою онлайн-заходу є багатосторонній діалог щодо розвитку ринку землі в Україні, розширення знань про соціальні та економічні наслідки земельної реформи та пошуку шляхів вирішення відповідних викликів. У центрі уваги – поточний стан земельної реформи, тенденції розвитку ринку купівлі-продажу та оренди землі, а також можливості та виклики для сталого аграрного та сільського розвитку в Україні.
Організатори заходу:
Лейбніц Інститут аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою ім. Лейбніца (м. Галле, Німеччина); Поліський національний університет; Агенція GOODWILL (м. Житомир, Україна); Німецько-український агрополітичний діалог APD Україна (м. Київ, Україна)

Інші події