Меню

Новини та події

Зустріч членів Норвезько-української торгової палати

Не зважаючи на тривоги, blackouts, все ж 06.12.2022 р. відбувся щорічний офіційний прийом у Посольстві Королівства Норвегія в Києві Royal Norwegian Embassy in Kyiv.
Під час прийому підводились підсумки співпраці між Україною 🇺🇦 та Норвегією 🇸🇯 за 2022 рр. у сферах торговельного та інвестиційного співробітництва 💼🤝💵, не дивлячись на війну. Але особливо було відмічено, який неймовірний внесок робить Норвегія задля перемоги України в боротьбі з російськими загарбниками.
В цей надзвичайно непростий час ми щиро вдячні за підтримку України та Українського народу Посольство Королівства Норвегія в Україні, а також Норвезько-Українську торгову палату Norwegian-Ukrainian Chamber of Commerce – NUCC, членами якої є наша Агенція GOODWILL!!! Також, користуючись нагодою, безмежно вдячні всім нашим норвезьким партнерам за підтримку наших українських захисників💛💙🙏
Окремо вдячні шановному Надзвичайному і Поважному Послу Королівства Норвегія в Україні пану Еріку Сведалу (Erik Svedahl) та його команді за теплий прийом!
Разом до ПЕРЕМОГИ!!!🇸🇯🇺🇦

Інші події