Меню

Новини та події

Серія семінарів «Research Data, Methods and Scientific Writing»

Вітаємо всіх з початком реалізації нашого проекту «Земельна реформа в Україні: нові перспективи та виклики для сталого розвитку аграрного сектору та сільської місцевості»!
Агенця GOODWILL разом з партнерами Інститутом аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою ім. Лейбніца (ІАМО, Німеччина) та Поліським національним університетом (Житомир) за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) за кошти Федерального міністерства закордонних справ (AA) в рамках програми «Ost-West-Dialog» стали переможцями конкурсу та отримали грант на реалізацію проекту «Земельна реформа в Україні: нові перспективи та виклики для сталого розвитку аграрного сектору та сільської місцевості».
Метою проекту є сприяння обміну інформацією про процес, поточні проблеми, вимоги та перспективи земельної реформи в Україні, а також вирішення проблем та підвищення рівня знань про економічні та соціальні наслідки земельної реформи в Україні.
Проект має реалізовуватися у 3 етапи:
І етап – Серія семінарів «Research Data, Methods and Scientific Writing» (online). Будуть проведені 3 одноденні семінари онлайн через платформу Zoom (червень, вересень 2022)
ІІ етап – Воркшоп в Україні, який має на меті наукову дискусію щодо економічних та соціальних аспектів лібералізації ринку землі та сприяння діалогу між багатьма зацікавленими сторонами, що є особливо важливим у визначенні підходів до поточних викликів процесу реформ. У зв’язку з війною проведення Воркшопу переноситься на жовтень 2022 р. та буде проведений онлайн (дата буде узгоджена згодом).
ІІІ етап – Стажування українських та німецьких вчених у партнерських організаціях (у Німеччині та Україні відповідно).

Детальна інформація про окремі етапи та програму буде доступна на веб-сайтах організацій-партнерів!

https://www.iamo.de/en/research/projects/details/landreform-ua/

Проект «Земельна реформа в Україні: нові перспективи та виклики для сталого розвитку аграрного сектору та сільської місцевості»

За додатковою інформацією звертайтесь до Dr. Інни Левкович landreform_ua@iamo.de
або пишіть нам projects@goodwill-a.com – Лариса Левківська

Інші події