Меню

Проект «Земельна реформа в Україні: нові перспективи та виклики для сталого розвитку аграрного сектору та сільської місцевості»

Проект «Земельна реформа в Україні: нові перспективи та виклики для сталого розвитку аграрного сектору та сільської місцевості»

Агенця GOODWILL разом з партнерами Інститутом аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою ім. Лейбніца (ІАМО, Німеччина) та Поліським національним університетом (Житомир) за підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) за кошти Федерального міністерства закордонних справ (AA) в рамках програми «Ost-West-Dialog» стали переможцями конкурсу та отримали грант на реалізацію проекту «Земельна реформа в Україні: нові перспективи та виклики для сталого розвитку аграрного сектору та сільської місцевості».

Метою проекту є сприяння обміну інформацією про процес, поточні проблеми, вимоги та перспективи земельної реформи в Україні, а також вирішення проблем та підвищення рівня знань про економічні та соціальні наслідки земельної реформи в Україні.

Проект має реалізовуватися у 3 етапи:

І етапСерія семінарів «Research Data, Methods and Scientific Writing» (online). Будуть проведені  3 одноденні семінари онлайн через платформу Zoom

  1. Високоякісні дані для дослідження – Вступ та питання репрезентативності – 2 червня 2022 р. (англійською мовою)
  2. Написання та подача статті або розширених тез конференції – 9 червня 2022 р. (українською мовою)
  3. Емпіричні дослідження в економіці сільського господарства: як розробити обґрунтований емпіричний проект? 8 вересня 2022 р. (українською мовою)

Семінари розраховані на науковців, викладачів ЗВО, аспірантів, магістрантів, які готують свої наукові проекти у сфері економіки. Кількість кредитів – 0,5.

Для реєстрації заповніть, будь ласка, ФОРМУ. Кількість учасників обмежена.

Кінцевий термін реєстрації – 26 травня 2022 року.

Інформація щодо посилань на Zoom для семінарів, детальної програми та термінів буде надіслана вам відразу після реєстрації.

ІІ етап – Воркшоп в Україні, який має на меті наукову дискусію щодо економічних та соціальних аспектів лібералізації ринку землі та сприяння діалогу між багатьма зацікавленими сторонами, що є особливо важливим у визначенні підходів до поточних викликів процесу реформ. У зв’язку з війною проведення Воркшопу переноситься на жовтень 2022 р. та буде проведений онлайн (дата буде узгоджена згодом).

ІІІ етап – Стажування українських та німецьких вчених у партнерських організаціях (у Німеччині та Україні відповідно).

Детальна інформація про окремі етапи та програму буде доступна незабаром на веб-сайтах організацій-партнерів!

https://www.iamo.de/en/research/projects/details/landreform-ua/

За додатковою інформацією звертайтесь до Dr. Інни Левкович landreform_ua@iamo.de